Wyklikaj swój biznes

Wypełnij formularz abyśmy uzyskali komplet niezbędnych informacji do wybrania optymalnej marki franczyzowej.

Mam na imię Rafał. Jak wyślesz uzupełniony "kreator biznesu" czyli coś co ma umożliwić Ci "Wyklikanie Swojego Biznesu" - będę osobą, która otrzyma te wszystkie informacje.

Rafał

WebMarketer
MI Group

Co się stanie z przesłanymi przez Ciebie danymi?

Zostaną przekazane do naszego Działu Konsultingu celem przeanalizowania przez zespół. Dokładna analiza pozwoli na wybranie możliwie optymalnej i najlepszej propozycji franczyzowej w postaci konkretnej marki z konkretnymi wytycznymi w zakresie: finansowania, lokalizacji, marketingu, umowy... właściwie wszystkiego z naszego autorskiego systemu współpracy Multi7. To wszystko spersonalizowane konkretnie pod Twoim kątem - Pięknie!

Kreator Twojego Biznesu

Bądź na bieżąco z tym co u nas słychać

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj bezpośrednio na swoją skrzynkę porcję świeżych informacji o życiu MI Group.

Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności

Jesteśmy niewielką firmą z Podlasia, która od ponad 20 lat tworzy z powodzeniem franczyzowe marki gastronomiczne. W biznesie stawiajmy na relacje, jednocześnie operując na wiedzy, doświadczeniu i nowoczesnych rozwiązaniach.

Sprawdź nasz projekt edukacyjny: Akadamia Sprawnego Franczyzobiorcy
Nasze marki franczyzowe:
2024 © Multi Ice Group - Tworzymy dobrze zaopiekowane gastronomiczne marki franczyzowe: BuBu Tea, Crazy Dog, u Lodziarzy, Lody Bonano