MULTi7
Autorski system współpracy franczyzowej.

Poznaj nasze autorskie rozwiązanie współpracy, które powstało na bazie 20 lat doświadczenia, praktyk, relacji, analizy i obserwacji rynku.

Wydzieliliśmy 7 głównych obszarów współpracy odpowiedzialnych za skuteczne prowadzenie biznesu pod marką franczyzową + 1 obszar związany bezpośrednio z samym franczyzobiorcą jako przedsiębiorcą i właścielem biznesu.

Gotowa marka

Oferujemy jedną z 4 gotowych marek.

Finansowanie

Pomagamy w finansowaniu.

Lokalizacja

Pomagamy w znalezieniu miejsca.

Umowa

Dajemy prostą i przejrzystą umowę.

Marketing

Promujemy lokalnie markę w Mediach.

Szkolenia

Szkolimy z każdego obszaru biznesu.

Wsparcie

Pomoc opiekuna dedykowanego.

Ty Partnerze!

Jesteś właścicielem biznesu!

Rafał

WebMarketer MI Group
Dzięki wdrożeniu naszego systemu Multi7, franczyzobiorcy zdecydowanie szybciej i skuteczniej (o 50%) wdrażają się w realia skutecznego prowadzenia biznesu pod gotową marką! Czują się pewniej i są bardziej świadomi zasad funkcjonowania modelu franczyzowego, co przekłada się na dużo szybsze i lepsze wyniki.
Współpraca w praktyce

Sprawdź jakie to proste!

Jak to dokładnie działa?

Staramy się aby cała współpraca było możliwie prosta i jak najmniej angażująca ze strony osób chcących dołączyć do danej marki franczyzowej.

Od 20 lat wypracowujemy standardy franczyzowe skupiając się na tym, aby zdjąć wszystkie możliwe trudności i tarcia w każdym z obszarów współpracy.

Tam gdzie jest to możliwe - całkowicie odciążamy franczyzobiorcę z poświęcenia czasu, środków finansowych i energii - wychodząc z założenia, że taka jest prawdziwa rola operatora franczyzowego.

 • 1. Myślisz o własnym biznesie. Mamy 4 gotowe marki - Porozmawiajmy o tym.

  Podstawą do podjęcia jakichkolwiek kroków i działań jest rozmowa i dobre rozpoznanie potrzeb oraz możliwości w kontekście doboru najbardziej optymalnego rozwiązania.

 • 2. Finansowanie, ważna rzecz - Doradzamy!

  Najczęstrzą formą finansowania biznesu jest leasing oraz kredyt. Współpracujemy w tym zakresie z dedykowanymi doradcami finansowymi, którzy pomagają w uzyskaniu środków.

 • 3. Atrakcyjna lokalizacja - Pomagamy!

  Niezwykle ważnym elementem prowadzenia biznesu gastronomicznego jest atrakcyjna lokalizacja z dużym ruchem potencjalnych klientów oraz odpowiednią logistyką. W tym obszarze oczywiście pomagamy na bazie wiedzy i doświadczenia.

 • 4. Umowa franczyzowa - Przyjazna i prosta!

  Niezmiernie ważnym elementem współpracy są formalności w postaci umowy franczyzowej. Nasz dokument jest przyjazny z możliwością do wcześniejszego wglądu i omówienia.

 • 5. Marketing i promocja - Mocno działamy!

  W czasach intensywnej komunikacji w mediach społecznościowych, dużej aktywności klientów w różnych kanałach reklamowych, przywiązujemy ogromną wagę do promocji każdej naszej marki zarówno lokalnie i globalnie.

 • 6. Szkolenia z prowadzenia biznesu - Prowadzimy!

  Skuteczna sprzedaż, owocne działania pod kątem marketingu lokalnego, umiejętność przygotowania produktów, rekrutacja pracowników... Z każdego obszaru szkolimy oraz dostarczamy materiały edukacyjne dostępne online.

 • 7. Dedykowany opiekun i wsparcie - Obowiązkowo!

  Biznes i obsługa niegdy się nie kończą. Cały czas są nowe wyzwania, trendy oraz sytuacje - często takie, które zdarzają się po raz pierwszy. Na każdym kroku dostarczamy wsparcie poparte doświadczeniem, dzięki czemu reagujemy w każdej scenariuszu.

Zainteresowaliśmy Cię naszą ofertą?

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach oraz oczekiwaniach. Oceńmy możliwości i dobierzmy najlepszą markę franczyzową.

Każda współpraca powinna rozpocząć się od rozmowy.

Z doświadczenia wiemy, że najlepszą podstawą pod wspólny biznes jest rozmowa. 

Kluczowej jest poznanie Twoich potrzeb i celów, aby dobrać możliwie najlepsze rozwiązanie w postaci konkretnej marki franczyzowej oraz najlepszego dla Ciebie konceptu. 

Poświęć chwilę i "opowiedz nam o sobie" - wypełnij formularz, co da nam możliwość indywidualnego dobrania optymalnej dla Ciebie marki franczyzowej.

Bądź na bieżąco z tym co u nas słychać

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj bezpośrednio na swoją skrzynkę porcję świeżych informacji o życiu MI Group.

Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności

Jesteśmy niewielką firmą z Podlasia, która od ponad 20 lat tworzy z powodzeniem franczyzowe marki gastronomiczne. W biznesie stawiajmy na relacje, jednocześnie operując na wiedzy, doświadczeniu i nowoczesnych rozwiązaniach.

Sprawdź nasz projekt edukacyjny: Akadamia Sprawnego Franczyzobiorcy
Nasze marki franczyzowe:
2024 © Multi Ice Group - Tworzymy dobrze zaopiekowane gastronomiczne marki franczyzowe: BuBu Tea, Crazy Dog, u Lodziarzy, Lody Bonano