Crazy Dog

Jedyna w Polsce sieć z hotdogami premium. Menu ze smakami z całego świata od Tokyo przez Nowy York po lokalne specjały.

Marka, która idealnie zagospodarowała niszę gastronomiczną - hot dogi premium jako alternatywa dla kebabów, tortilli i pizzy...

Crazy Dog to wyjątkowa, wieprzowa kiełbaska, rzemieślnicza pszenna bułka oraz wyselekcjonowane dodatki.

Jedyni w Polsce oferujemy wszystkie formy konceptów gastronomicznych.

Lokal stacjonarny
wizualizacja
Food Court
wizualizacja
Przyczepa mobilna
wizualizacja
Przejdźmy do konkretów

Sprawdź jakie to proste!

Jak to dokładnie działa?

Staramy się aby cała współpraca było możliwie prosta i jak najmniej angażująca ze strony osób chcących dołączyć do Crazy Dog.

Od 20 lat wypracowujemy standardy franczyzowe skupiając się na tym, aby zdjąć wszystkie możliwe trudności i tarcia w każdym z obszarów współpracy.

Tam gdzie jest to możliwe - całkowicie odciążamy franczyzobiorcę z poświęcenia czasu, środków finansowych i energii - wychodząc z założenia, że taka jest prawdziwa rola operatora franczyzowego.

 • 1. Myślisz o własnym biznesie. Mamy świetną lifestylową markę BuBu Bubble Tea

  Podstawą do podjęcia jakichkolwiek kroków i działań jest rozmowa i dobre rozpoznanie potrzeb oraz możliwości w kontekście doboru najlepszych opcji związanych z współpracą

 • 2. Finansowanie, ważna rzecz - Doradzamy!

  Najczęstrzą formą finansowania biznesu jest leasing oraz kredyt. Współpracujemy w tym zakresie z dedykowanymi doradcami finansowymi, którzy pomagają w uzyskaniu środków.

 • 3. Atrakcyjna lokalizacja - Pomagamy!

  Niezwykle ważnym elementem prowadzenia biznesu gastronomicznego jest atrakcyjna lokalizacja z dużym ruchem potencjalnych klientów oraz odpowiednią logistyką. W tym obszarze oczywiście pomagamy na bazie wiedzy i doświadczenia.

 • 4. Umowa franczyzowa - Przyjazna i prosta!

  Niezmiernie ważnym elementem współpracy są formalności w postaci umowy franczyzowej. Nasz dokument jest przyjazny z możliwością do wcześniejszego wglądu i omówienia.

 • 5. Marketing i promocja - Mocno działamy!

  W czasach intensywnej komunikacji w mediach społecznościowych, dużej aktywności klientów w różnych kanałach reklamowych, przywiązujemy ogromną wagę do promocji każdej naszej marki zarówno lokalnie i globalnie.

 • 6. Szkolenia z prowadzenia biznesu - Prowadzimy!

  Skuteczna sprzedaż, owocne działania pod kątem marketingu lokalnego, umiejętność przygotowania produktów, rekrutacja pracowników... Z każdego obszaru szkolimy oraz dostarczamy materiały edukacyjne dostępne online.

 • 7. Dedykowany opiekun i wsparcie - Obowiązkowo!

  Biznes i obsługa nigdy się nie kończą. Cały czas są nowe wyzwania, trendy oraz sytuacje - często takie, które zdarzają się po raz pierwszy. Na każdym kroku dostarczamy wsparcie poparte doświadczeniem, dzięki czemu reagujemy w każdej sytuacji

Zainteresowała Cię marka Crazy Dog?

wypełnij formularz - oddzwonimy i opowiemy o możliwości współpracy.

Tak Crazy Dog może wyglądać u Ciebie ;)

Może masz jeszcze jakieś pytania?

A my już na nie odpowiedzieliśmy.

Kinga

Konsultant MI Group

Co mówią o nas nasi partnerzy

Pracowałam w Multi Ice Group jako opiekun klienta. Widząc "od zaplecza" jak firma solidnie podchodzi to biznesu i współpracy zdecydowałem się na krok w kierunku realizacji marzenia o własnym biznesie i przez kilka lat otworzyłam w sumie kilka "punktów" zarówno z lodami rzemieślniczymi "u Lodziarzy" jak również z BuBu Bubble Tea - Polecam ;)

Patrycja
Właścicielka WLP oraz BuBu Tea

W sieci "Lody Bonano" jestem już od 10 lat. Prowadzę w tej chwili 3 (trzy) lodziarnie i jestem naetapie rozmów o BuBu Bubble Tea. Polecam tą markę każdej osobie myślącej o niezależności i własnym biznesie, ponieważ jestem dowodem na to, że można prowadzić z powodzeniem biznes pod patronatem solidnego franczyzodawcy.

Piotr
Właściciel Lody Bonano

Marka Crazy Dog to marka dobrze zaopiekowana.

Od 20 lat z powodzeniem tworzymy i wdrażamy gastronomiczne marki franczyzowe dając naszym klientom możliwość zrealizowania swoich celów i marzeń o niezależności finansowej.

Gotowa marka

Oferujemy jedną z 4 gotowych marek.

Finansowanie

Pomagamy w finansowaniu.

Lokalizacja

Pomagamy w znalezieniu miejsca.

Umowa

Dajemy prostą i przejrzystą umowę.

Marketing

Promujemy lokalnie markę w Mediach.

Szkolenia

Szkolimy z każdego obszaru biznesu.

Wsparcie

Pomoc opiekuna dedykowanego.

Ty Partnerze!

Jesteś właścicielem biznesu!

Rafał

WebMarketer MI Group
Stworzyliśmy autorski system współpracy Multi7, który zapewnia optymalne wdrożenie partnera do prowadzenia biznesu pod naszą marką franczyzową.

Każda współpraca powinna rozpocząć się od rozmowy.

Z doświadczenia wiemy, że najlepszą podstawą pod wspólny biznes jest rozmowa. 

Kluczowej jest poznanie Twoich potrzeb i celów, aby dobrać możliwie najlepsze rozwiązanie w postaci konkretnej marki franczyzowej oraz najlepszego dla Ciebie konceptu. 

Poświęć chwilę i "opowiedz nam o sobie" - wypełnij formularz, co da nam możliwość indywidualnego dobrania optymalnej dla Ciebie marki franczyzowej.

Bądź na bieżąco z tym co u nas słychać

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj bezpośrednio na swoją skrzynkę porcję świeżych informacji o życiu MI Group.

Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności

Jesteśmy niewielką firmą z Podlasia, która od ponad 20 lat tworzy z powodzeniem franczyzowe marki gastronomiczne. W biznesie stawiajmy na relacje, jednocześnie operując na wiedzy, doświadczeniu i nowoczesnych rozwiązaniach.

Sprawdź nasz projekt edukacyjny: Akadamia Sprawnego Franczyzobiorcy
Nasze marki franczyzowe:
2024 © Multi Ice Group - Tworzymy dobrze zaopiekowane gastronomiczne marki franczyzowe: BuBu Tea, Crazy Dog, u Lodziarzy, Lody Bonano